Theater Online
Instagram
  • Nyitólap
  • Képgaléria
  • Színházak
  • Portré
  • Hírek
  • Írások
  • Bemutatók
  • HTMSZ
  • Képügynökség
  • TESzT

    Hírek

    Csecsemőszínház a Csaba Házban!

    2021. december 5.
    Szeretettel várunk december 16-án is mindenkit a Rákoscsabai Közösségi Házban vagyis Csaba Házban! (Bővebben a cikkben)
    Középen Haik Viktória és Takács-Kiss Zsuzsanna
    Középen Haik Viktória és Takács-Kiss Zsuzsanna
    Fotó: Gózon Gyula Kamaraszínház / Pászti Ildikó

    December 16-án, csütörtökön 10:00 órától játszunk újra a legkisebb színházrajongókkal, ezúttal is a Rákoscsabai Közösségi Házban, azaz a Csaba Házban (1171 Budapest, Péceli út 222.)!

    Jegyek válthatók online a jegy.hu oldalon, vagy személyesen Rákosligeten, a színház szervezésén (Rákosliget, VIII. u. 2.).

    A CSECSEMŐSZÍNHÁZ a zene, a mozgás, a látványos eszközök és az élvezetes játék egyedi és hatásos kombinációja. Ez egy varázslatos babavilág, ahol a szülőkkel együtt teret adunk a mindig cselekedni és felfedezni vágyó gyermekeinknek; és ahol mindannyiunknak a legfontosabb, hogy ők jól érezzék magukat.

    • Interjúk

      A senki fája

      Árpád, elindítom a telefonon a rögzítést, kezdjük.
      – Velem ilyen tekerős izével kellene felvenni ezt a beszélgetést, amivel Bartókék dolgoztak annak idején. A régmúltból maradtam itt, az passzolna hozzám.
      Bérczes László
      2026. december 28.
    • Interjúk

      Öt és fél évtized a fényben

      László Béla neve több generáció számára összeforrt a szolnoki Szigligeti Színház előadásaival. Több mint ötvenöt éve dolgozik a színházi háttérben, világosítóként majd fővilágosítóként rendezők, színészek és nézők élményeit formálja láthatatlanul, mégis meghatározó módon.
      Váradi Nóra
      2026. december 10.
    • Interjúk

      A Budapest- Orfeumtól a meglepetés vendégig

      Az 1980.X.11.-én megjelenő Film Színház Muzsika c. művészeti újság megírta, hogy lapzárta után adták át a Színikritikusok díját a Fészek Klubban. A különdíjat a Budapest-Orfeum három szereplője nyerte el: Benedek Miklós, Császár Angela, Szacsvay László.
      Lovas Ildikó
      2025. december 30.

    Bemutatók képekben

    • De mi lett a nővel?
      Gózon Gyula Kamaraszínház De mi lett a nővel?
      rendezőTasnádi Csaba
    • Mindent anyámról
      Budaörsi Latinovits Színház Mindent anyámról
      rendezőZsótér Sándor
    • Könnyűvel indul
      Vígszíház Házi Színpad Könnyűvel indul
      rendezőPass Andrea
    • Gettó
      Miskolci színház Gettó
      rendezőBéres Attila

    Partner oldalak

    Az oldal megjelenését támogatja: Nemzeti Kulturális Alap Magyar Művészeti Akadémia Emberi Erőforrások Minisztériuma Kulturális és Innovációs Minisztérium Petőfi Kulturális Ügynökség
    © 2026. - THEATER Online - theater.hu